Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:00 - 18:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0312 343 13 43

0505 732 12 71

Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

GALEN YAPI
Her şeyin en iyisi
Galen Grup İç Mimarlık Tic. Ltd. Şti. 1994 yılında kurulmuş olup, 2015 yılından bugüne kadar 100.000 m2 nin üzerinde dış cephe izolasyonu yapmıştır. Weber yetkili bayii olan firmamız Ankara’da pek çok bina ve sitenin yeniden elden geçirilmesi, dış cephe izolasyonu ve eksikliklerinin giderilmesi konusunda çalışmıştır.

İnşaat son derece kapsamlı bir faaliyettir. Sonuçları pek çok açıdan ciddi zararlara yol açabilir. Bu sorumluluğun farkındalığıyla çalışan firmamız öncelikli olarak İnsan hayatını esas almıştır. İş ve işçi güvenliğiyle ilgili her türlü gerekliliği yerine getirmek Galen Grup Ltd. Şti. için ilk ve en önemli husustur.

GALEN YAPI
100 bin metre kare dış cephe izolasyonu
 Galen Grup Ltd Şti.’nin amacı her gelir grubuna hitap ederek, alt yapısı çözümlenmiş, doğayla bütünleşmiş, güvenli, modern ve estetik yapılar inşa etmektir. Firmamız; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalıştığı gibi, geçmişteki tüm müşterilerini kurumsal hafızasına kaydederek, alışverişten dostluğa bir köprü oluşturmayı başarmıştır.

Bu amaçla; konusunda uzman teknik kadrosu, profesyonel, takım çalışmasına yatkın, çağdaş analitik düşünceye sahip ekibi, ödünsüz kalite anlayışıyla insanlara daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeleri geliştirmeye ve bunları hayata geçirmeye devam etmekte olup, inşaat sektöründe kendine sağlam bir yer edinmiştir.

 


1994 yılında kurulan firmamız son 2 yılda sadece Ankara’da 100.000 m2 nin üzerinde dış cephe izolasyonu yapmıştır. Weber yetkili bayii olan firmamız uzman teknik kadrosuyla tüm Türkiye’de hizmetinizdedir.

WhatsApp Destek